Bibloo VIP alebo jedna výhoda vedľa druhej

27. 6. 2016

“Móda by mala predstavovať spôsob úniku, nie vezenie” hovorieval návrhár Alexander McQueen. Jeho slová je nemožné prehliadnuť, a preto vám chceme dopriať najväčší možný módny rozhľad. Ako to myslíme? Poďte sa s nami pozrieť na BIBLOO VIP - osobný e-shopový účet na ktorom má každý z vás pripravených 400 € v kreditoch na svoje nákupy. Už teraz vám však prezradíme, že výhod v ňom objavíte omnoho viac ako by ste čakali.

Jeden kredit, jedno euro na čokoľvek. 
V rámci ročného členstva vo VIP klube BIBLOO od nás dostanete kredity v hodnote 400 €. Skutočne je len na Vás ako tieto kredity využijete. Táto akcia platí aj na zľavnený tovar.

Už začínate pomaly rozmýšľať o aké kúsky by ste radi obohatili svoj šatník?
Ako člen BIBLOO VIP budete vaše kredity uplatňovať vo forme kupónov, ktoré vám pri použití zľavnia vybraný produkt o príslušnú čiastku.

My image 1

Ak VIP, tak so všetkým. Čo tak exkluzívna kolekcia?
V BIBLOO veríme v doslovný preklad skratky VIP. Každý člen klubu VIP je pre nás významným klientom, ktorému sa snažíme otvoriť bránu k dámskym, pánskym a detským VIP kolekciám.

Práve vo VIP kolekciách nájdete oblečenie značiek, ktoré môžete nakupovať za ceny, ktorý vám vyrazia dych - v tom najlepšom slova zmysle. Môžeme Vám ponúknuť malú ochutnávku? Módne kúsky vo VIP kolekciách zľavňujeme až o 80%.

Nemôžete sa dočkať? Ako VIP totiž čakať nemusíte.
Len ťažko by sme medzi milovníkmi módy a fashion magazínov našli človeka, ktorému by sa nerozbúšilo srdce, akonáhle u vchodových dverí stojí kuriér so zásielkou v ruke. Členovia BIBLOO VIP v Bratislave tento pocit zažívajú v ten rovnaký deň ako si svoju zásielku objednajú, bez ohľadu na počet objednaných kusov.

Ako je to možné?
V rámci členstva dostávajú klienti dopravu BIBLOO Express zadarmo s ktorou každú svoju objednávku uzatvorenú do 11.30 dostávajú priamo ku dverám svojich domovov medzi 17.00 - 22.00 h.

My image 2

Móda okorenená novými zážitkami
Budete s nami súhlasiť, že nákup oblečenia nie je len o samotnom prírastku do vášho šatníka. Záleží hlavne na pocite, ktorý máte pri jeho nosení a príležitosti na ktorý váš kúsok zvolíte. Ako VIP zákazníka si vás preto budeme hýčkať vstupenkami na špeciálne akcie len pre pozvaných - pozriete sa s nami na vernisáže výstav alebo módne prehliadky. Vďaka BIBLOO magazínu, ktorý pre vás pripravujeme sa dozviete o najnovších trendoch skôr ako sa stanú mainstreamom.

Nalaďte sa na vlnu VIP - prvých 30 dní dostávate zadarmo.
Ak si zhrnieme BIBLOO VIP tak sa bavíme o radosti z rýchleho doručenia, o prístupe ku špeciálnym kolekciám, kultúrnych zážitkoch a prekvapeniach, ktoré so sebou toto členstvo prináša.
To najlepšie z výhod si pre Vás samozrejme nechávame na samotný koniec.


BIBLOO VIP si môžete vyskúšať na 30 dní zadarmo bez akýchkoľvek záväzkov.
Nebudeme po vás chcieť žiadne platobné údaje, nebudeme vás k ničomu zaväzovať. Po uplynutí skúšobného mesiaca sa sami rozhodnete, či si chcete ďalej výhody VIP zákazníkov v rámci ročného členstva užívať.

Určite vás poteší fakt, že BIBLOO VIP môžete ešte v dobe keď beží skúšobná 30 denná doba členstva získať až na 12 mesiacov zadarmo. Stačí ak úspešne odporučíte BIBLOO VIP 12 priateľom a za každého z nich vám členstvo predĺžime o 1 mesiac.

Ako postupovať? Jednoducho:
Vyskúšajte BIBLOO VIP na 30 dní zadarmo

A pokiaľ by vás zaujímalo viac, radi vám poradíme na našej facebookovej stránke, e-maile: vip@bibloo.sk alebo na zákazníckej linke 02 / 2092 4000

Mohlo by vás zaujímať

 • BIBLOO VIP
  Užívajte si nakupovanie s exkluzívnymi výhodami.
 • Doprava zadarmo
  Pri nákupe nad 100 € je doprava zadarmo (mimo DHL express).
 • Až 60 dní na vrátenie
  Tovar môžete vrátiť do 60 dní bez udania dôvodu.
 • Rýchle doručenie
  Objednajte do 14:00 hodiny a tovar Vám doručíme nasledujúci pracovný deň prostredníctvom osobného odberu.
 • 02 / 2092 4000
  Sme vám k dispozícii
  v pracovné dni
  medzi 8:00 – 17:00 hod.
 • Overené zákazníkmi
  Teší nás, že sa k nám často vraciate, máme 97 % spokojných zákazníkov.
Hore