CR7 PRÁDLO NAVRHNUTÉ CRISTIANOM RONALDOM

9. 11. 2015

Slávne osobnosti prenikajú do módneho priemyslu dosť často. Medzi nimi je ale len málo mužov, ktorých značka by bola taká úspešná, ako oni sami. Cristianovi Ronaldovi sa to však podarilo a jeho značka CR7 sa stala jedným z najúspešnejších výrobcov spodného prádla.

Najslávnejší futbalista sveta v roku 2006 sa spojil s newyorským designérom Richardom Chaiom, ktorý svoju kariéru začínal v módnom dome Armani. Od úplného začiatku kládol Cristiano dôraz na pohodlnosť, praktickosť a úplnú slobodu v pohybe. So svojim dvorným návrhárom oslovil dánsku manufaktúru JBS textile Group, ktorá je od roku 1939 rodinným podnikom a v Škandinávii jednotkou vo svojom odbore. A vďaka nim sa stala CR7 radou luxusného pánskeho prádla s perfektným strihom.

 

My sme si obľúbili tie najpredávanejšie produkty, medzi ktoré patria klasické boxerky s pohodlnou elastickou gumou a vzorom CR7. Ďalej farebné športové ponožky, ktoré sú vyrobené aj v luxusne nenápadných farbách. Ronaldovi sa podarilo cez milióny fanúšikov na sociálnych sieťach osloviť mužov aj chlapcov po celom svete, ktorí ho obdivujú ako športovca, a milujú ho kvôli jeho módnemu štýlu. So značkou CR7 si tak môžu splniť svoj sen, ktorý vznikol v súvislosti s vysokými nárokmi.

Mohlo by vás zaujímať

 • BIBLOO VIP
  Užívajte si nakupovanie s exkluzívnymi výhodami.
 • Doprava zadarmo
  Pri nákupe nad 100 € je doprava zadarmo (mimo DHL express).
 • Až 60 dní na vrátenie
  Tovar môžete vrátiť do 60 dní bez udania dôvodu.
 • Rýchle doručenie
  Objednajte do 14:00 hodiny a tovar Vám doručíme nasledujúci pracovný deň prostredníctvom osobného odberu.
 • 02 / 2092 4000
  Sme vám k dispozícii
  v pracovné dni
  medzi 8:00 – 17:00 hod.
 • Overené zákazníkmi
  Teší nás, že sa k nám často vraciate, máme 97 % spokojných zákazníkov.
Hore