Udalosti v novembri, ktoré by vás nemali minúť

31. 10. 2015

Neviete, ako naložiť s voľným časom? Vybrali sme pre vás tie najlepšie novembrovej akcie.

POKOJE, 23. októbra – 1. novembra

Veľa času tejto výstave už nezostáva, napriek tomu si však zaslúži vašu pozornosť. Už po štvrtýkrát študenti z deviatich vysokých umeleckých škôl premenia priestor starého pražského domu v jednu veľkú výstavu. Ateliéry fotografie, maľby či obuvi môžu jednotlivé „pokoje“ premeniť v čokoľvek, čo im fantázia dovolí. Predchádzajúce tri ročníky nás nikdy nesklamali, a preto sa do „Pokojov“ vydáme i tentokrát.

SPECTRE – NOVÁ BONDOVKA V KINÁCH

Novú bondovku s názvom Spectre si proste nemôžeme nechať ujsť. Po dvadsiaty štvrtýkrát má James Bond opäť veľkú úlohu, nových nepriateľov a krásne ženy. Z „Bond girl“ sa už stala „Bond woman“, keďže Monica Bellucci je vo svojich päťdesiatjeden rokoch najstaršou partnerkou Jamesa Bonda. Tiež by vás mohlo zaujímať, že malú rolu si vo filme strihne i speváčka Rihanna, a že sa okrem Talianska a Mexika natáčalo i v Prahe. 

MADONNA V PRAHE, 7. a 8. novembra

Popová kráľovná ide opäť do Prahy, aby predstavila svoj posledný album Rebel Heart. Ten, kto už Madonnu naživo videl, vie, že očakávania môže mať veľké. Obrovská scéna, geniálne kostýmy i špeciálne choreografie s hudbou, ktorá vás roztancuje. Najväčší fajnšmekri si môžu Madonnu užiť dvakrát po sebe. Pokiaľ teda zohnali lístky, ktoré sú už beznádejne vypredané.

FAMUFEST 2015 EXPOSED, 18. – 22. novembra

Chcete sa stretnúť s ďalšími mladými ľuďmi v centre Prahy, pozerať sa na filmy a rozprávať sa o nich? Príďte na FAMUFEST, ktorý sa tento rok koná na Letnej – konkrétne v Bio OKO, AVU a The Chemistry Gallery. Tešíme sa na projekciu študentských filmov, hudobné koncerty, debaty, fotografické výstavy a vyhlásenie tých najlepších filmov od medzinárodnej poroty.

MESIAC FOTOGRAFIE V BRATISLAVE, 2. – 30. novembra

Pokiaľ milujete fotografické umenie, určite si musíte urobiť výlet do Bratislavy. Tam sa totiž behom novembra predstaví množstvo výstav z celého sveta, ktoré budú súčasťou celoeurópskeho cyklu Európsky mesiac fotografie. Ten sa ďalej koná iba vo Viedni, Berlíne, Ríme či Paríži. 

MOVEMBER, 1. – 30. novembra

S novembrom nemôže chýbať už niekoľký ročník Movemberu, behom ktorého budú ulice znovu plné mužov s fúzmi. Nepôjde o návrat do minulosti, ale o podporu nadácie, ktorá napomáha zdravému a dlhšiemu životu mužov. Najviac sa zameriava na rakovinu prostaty a semenníkov, na ktorých liečbu vybrala už viac než dvanásť miliárd dolárov. Páni, tiež si necháte narásť fúzy?

Mohlo by vás zaujímať

 • BIBLOO VIP
  Užívajte si nakupovanie s exkluzívnymi výhodami.
 • Doprava zadarmo
  Pri nákupe nad 100 € je doprava zadarmo (mimo DHL express).
 • Až 60 dní na vrátenie
  Tovar môžete vrátiť do 60 dní bez udania dôvodu.
 • Rýchle doručenie
  Objednajte do 14:00 hodiny a tovar Vám doručíme nasledujúci pracovný deň prostredníctvom osobného odberu.
 • 02 / 2092 4000
  Sme vám k dispozícii
  v pracovné dni
  medzi 8:00 – 17:00 hod.
 • Overené zákazníkmi
  Teší nás, že sa k nám často vraciate, máme 97 % spokojných zákazníkov.
Hore