ČESKÉ CELEBRITY OBLIEKLI ODVÁŽNE TRIČKÁ

3. 4. 2018

Odhaľujeme novú limitovanú kolekciu, ktorá vznikla v spolupráci s českou módnu značkou Odivi a so vzdelávacou platformou Štroodl. Exkluzívna kolekcia tričiek si kladie za cieľ pomáhať ľuďom, aby v sebe prebudili odvahu a nebáli sa byť úprimný k sebe aj ostaným. Pri tejto príležitosti sme oslovili niekoľkých ambasádorov, ktorý úspešne vyhrali nad svojím strachom.

My image 3
tričko BIBLOO x Štroodl x Odivi

„Rozhodol som sa byť úprimný ku svojmu okoliu a sám k sebe. Povedal som rodičom a kamarátom, že som gay. Došlo mi, že už nie je na čo čakať.“ Prehlásil youtuber Kovi o zvládnutí svojho strachu. Ďalší ambasádori sú napríklad Tomáš a Tamara Klusovi, Ewa Farma, Nela Boudová alebo Aneta Krejčíková. Nápad na odvážne tričká vznikol už takmer pred rokom v hlave zakladateľky vzdelávacej platformy Lucie Špáchovej. My v BIBLOO zdieľame rovnaké hodnoty, sme odvážny a snažíme sa na sebe každý deň pracovať. Preto sme sa rozhodli pracovať na limitovanej kolekcii odvážnych tričiek spoločne s Odivi. Poďte sa s nami pozrieť na odvážnu kolekciu.

 My image 4


Odvaha na tričku
Občas je ťažké, udržať sa na správnej ceste za svojím cieľom alebo presvedčením. V tomto by vám malo pomôcť dlhé, štýlové tričko s golierom, ktoré ma na sebe inšpirujúce prehlásenie Lucie Špakové o odvahe "Cesty znamenajú rozhodovanie - kam ísť, ktorú z nich nasledovať, ako sa nestratiť…. Moje hodnoty sú kompasom, ktorý mi pomáha vybrať si vždy tu najlepšiu možnosť. Je to životná cesta, ktorú mi určuje svedomie, vnútorný svet, vlastný mix hodnôt a prežitkov, ktoré nikdy nikto nenamieša. Moje hodnoty sú môj nesmrteľný štýl..."

My image 1
triko BIBLOO x Štroodl x Odivi


Sloboda, láska, odvaha, pokora
Silné hesla pre odvážnych + fialové oversize tričko, to je kombinácia, ktorá nemôže nikdy sklamať. Navyše v kombinácii s nohavicami v neutrálnej farbe a teniskami, budete ešte neodolateľnejší. A aké odvážne tričko si z našej kolekcie BIBLOO x Štroodl x Odivi vyberiete vy?

 My image 2
triko BIBLOO x Štroodl x Odivi

 Nahliadnite spoločne s nami do zákulisia fotenia špeciálnej kampane.

Mohlo by vás zaujímať

 • BIBLOO VIP
  Užívajte si nakupovanie s exkluzívnymi výhodami.
 • Doprava zadarmo
  Pri nákupe nad 100 € je doprava zadarmo (mimo DHL express).
 • Až 60 dní na vrátenie
  Tovar môžete vrátiť do 60 dní bez udania dôvodu.
 • Rýchle doručenie
  Objednajte do 14:00 hodiny a tovar Vám doručíme nasledujúci pracovný deň prostredníctvom osobného odberu.
 • 02 / 2092 4000
  Sme vám k dispozícii
  v pracovné dni
  medzi 8:00 – 17:00 hod.
 • Overené zákazníkmi
  Teší nás, že sa k nám často vraciate, máme 97 % spokojných zákazníkov.
Hore