Revolučný Londýnsky Fashion Week

7. 3. 2018

Tohtoročný LFW sa iste zapíše do dejín našej histórie. Boli sme svedkami revolučných prehliadok, taktiež sme videli kolekcie venované dnešným sociálnym témam, o ktorých sa iný vôbec boja hovoriť, a nakoniec to najlepšie - kto môže povedať, že jeho prehliadku navštívila samotná britská kráľovná? Britskej móde rozhodne svieti na lepšie časy.

Burberry
Návrhár, o ktorom sa najviac hovorilo behom týždňa módy bol Christopher Bailey. Jeho posledná kolekcia pre Burberry mala zrejmé biografické prvky, zároveň bola oslavou demokracie a LGBTQ + komunity. Nová kolekcia bola inšpirovaná britskou streetovou módou 80.a 90. rokov.

 My image 4


Richard Malone
Príchod novej generácie bol znateľný predovšetkým na prehliadke návrhára Richarda Malona. Minimalizmus, sýte farby, jednoduché línie, originálna kombinácia materiálov a v neposlednej rade nové poňatie krajčírskeho remesla. Pre nás je favoritom týždňa módy práve táto prehliadka.

 My image 3

Richard Quinn
Atypická kombinácia vzorov a farieb návrhára Richarda Quina mala nádych, ktorý by sme mohli označiť ako za „futuristický folklór“.

My image 1


Britská kráľovná poctila svojou návštevou spomínanú prehliadku. Posadila sa do prvej rady vedľa kráľovny módy Anny Wintour. Alžbeta II. slávnostne predala prvú cenu Britského designu Jej veličenstva.

 My image 2

Mohlo by vás zaujímať

 • BIBLOO VIP
  Užívajte si nakupovanie s exkluzívnymi výhodami.
 • Doprava zadarmo
  Pri nákupe nad 100 € je doprava zadarmo (mimo DHL express).
 • Až 60 dní na vrátenie
  Tovar môžete vrátiť do 60 dní bez udania dôvodu.
 • Rýchle doručenie
  Objednajte do 14:00 hodiny a tovar Vám doručíme nasledujúci pracovný deň prostredníctvom osobného odberu.
 • 02 / 2092 4000
  Sme vám k dispozícii
  v pracovné dni
  medzi 8:00 – 17:00 hod.
 • Overené zákazníkmi
  Teší nás, že sa k nám často vraciate, máme 97 % spokojných zákazníkov.
Hore