OBUV GANT Klasika s príbehom

22. 10. 2015

September je pre nás odjakživa obdobím nákupu nových topánok. Kvalitných, ktoré budú aj pohodlné a budú nám dlho slúžiť. Pri výbere sa vždy rozhodujeme podľa značky – musíme s ňou mať dobrú skúsenosť a vedieť, že keď sa rozhodneme pre akýkoľvek pár, nikdy nás nesklame. Jedny z takýchto topánok vyrába značka Gant, za ktorou sa taktiež skrýva roztomilý príbeh.

My image 1

Všetko sa začalo u Bernarda Gantmachera, ruského žida, ktorý sa vydal do Ameriky hľadať šťastie. Živil sa šitím košeľových golierov a vďaka tomu sa zoznámil so svojou ženou – šičkou gombíkových dierok. Ich synovia, Marty a Elliot, si po bojoch v druhej svetovej vojne založili vlastnú značku košiel, na ktorých už vtedy bolo vyšité malé G. Pre ich pohodlný strih si ich obľúbili predovšetkým študenti, a tak zákazka pre americkú univerzitu Yale nenechala na seba dlho čakať.

My image 2

Dnes už firma známa po celom svete rodine Gantových nepatrí. Predali ju pred desiatkami rokov švajčiarskym majiteľom. Tí sortiment rozšírili o kompletnú dámsku, pánsku a detskú konfekciu, hodinky, parfémy a taktiež topánky. Tie sú dnes kvalitné rovnako ako kedysi košele synov Gantových. Pohodlné a elegantné – jednoducho klasika, ktorá je nesmrteľná. Už sa nemôžeme dočkať, kedy v nich vyrazíme von a bude nám pod nimi šuchotať napadané jesenné lístie.

Mohlo by vás zaujímať

 • BIBLOO VIP
  Užívajte si nakupovanie s exkluzívnymi výhodami.
 • Doprava zadarmo
  Pri nákupe nad 100 € je doprava zadarmo (mimo DHL express).
 • Až 60 dní na vrátenie
  Tovar môžete vrátiť do 60 dní bez udania dôvodu.
 • Rýchle doručenie
  Objednajte do 14:00 hodiny a tovar Vám doručíme nasledujúci pracovný deň prostredníctvom osobného odberu.
 • 02 / 2092 4000
  Sme vám k dispozícii
  v pracovné dni
  medzi 8:00 – 17:00 hod.
 • Overené zákazníkmi
  Teší nás, že sa k nám často vraciate, máme 97 % spokojných zákazníkov.
Hore