Pohodlie, štýl REPLAY

11. 12. 2015

Módna značka, ktorá vás očarí. Má nadčasový dizajn, používa odolné materiály a predovšetkým je iná, než tie ostatné ...

My image 1

bunda/triko/opasok/jeansy/boty

Jedným z významov anglického slova "replay" je aj "opakovanie". Keď ešte len dvadsaťjeden ročný talian Claudio Buziol v roku 1978 registroval túto značku, (mimochodom inšpirovaný sledovaním futbalového Svetového pohára v Argentíne, pri ktorom televízia prvýkrát v histórii umožnila "replay" funkciu a opakovala kľúčové momenty stretnutia) mal jasnú predstavu, čo presne zopakovať chce. Syna krajčíra, ktorý si - zatiaľ pre seba - navrhoval tričká, ktoré na trhu postrádal, očaril ležérny štýl amerického vidieka 50. rokov a pustil sa do jeho renesancie. Svoju značku postavil na pohodlných, originálne strihaných, ale predovšetkým takmer nezničiteľne odolných džínsoch. Už na konci osemdesiatych a začiatku deväťdesiatych rokov sa Buziolova značka celkom ľahko etablovala na celosvetovom trhu.

My image 2 

bunda/triko/tenisky/jeansy/rukavice/čiapka

Dnes Replay ponúka košele, šaty, kraťasy, tričká, spodnú bielizeň, čiapky, svetre, mikiny, topánky, okuliare, šperky a dámske aj pánske vône v Európe, Ázii, Afrike, Severnej i Južnej Amerike ... Nájdete ju v päťdesiatich krajinách , čo je pomerne pôsobivé číslo, ak vezmeme do úvahy, že na celom svete je takmer dvesto štátov. Svoju módu, ktorá je odolná, a ako jej tvorcovia s nadsádzkou inzerujú, upravená na "veľmi hrubé zaobchádzanie", Replay teda ponúka na štvrtine sveta. Kto prepadol značke Replay, musí pri jej nákupe síce siahnuť hlbšie do vrecka, výrobcovia ale zaručujú, že si kupuje jeansy, ktoré vás dosť možno prežijú ... Replay myslí na všetkých. Ste ak výnimočne veľkí, malí, štíhli, mohutní ani tak nebudete mať problém. Oblečenie v takmer každej veľkosti zásluhou ohľaduplnýchtvorcov je samozrejmosťou.

My image 3

bunda/triko/čiapka/opasok/jeansy

Zakladateľ brandu Replay Claudio Buziol zomrel náhle, pravdepodobne na infarkt, v roku 2005. Jeho meno stále nesie nadácia sídliaca v Benátkach. Podporuje mladých umelcov všetkých možných zameraní, aby mohli ísť, tak ako Claudio Buziol za svojím snom a ukázať svetu, čo vedia.

Mohlo by vás zaujímať

 • BIBLOO VIP
  Užívajte si nakupovanie s exkluzívnymi výhodami.
 • Doprava zadarmo
  Pri nákupe nad 100 € je doprava zadarmo (mimo DHL express).
 • Až 60 dní na vrátenie
  Tovar môžete vrátiť do 60 dní bez udania dôvodu.
 • Rýchle doručenie
  Objednajte do 14:00 hodiny a tovar Vám doručíme nasledujúci pracovný deň prostredníctvom osobného odberu.
 • 02 / 2092 4000
  Sme vám k dispozícii
  v pracovné dni
  medzi 8:00 – 17:00 hod.
 • Overené zákazníkmi
  Teší nás, že sa k nám často vraciate, máme 97 % spokojných zákazníkov.
Hore