Upravená behom chvíľky!

3. 12. 2015

December je tu a s ním aj rýchle zmeny počasia. Nielen, že si ráno musíme stihnúť obliecť a vhodne skombinovať hneď niekoľko vrstiev oblečenia, ale navyše ešte skrotiť neposlušné vlasy.

Dobre vieme, že nie vždy ide "bad hair day" vyriešiť nasadením čiapky. Okolnosti často vyžadujú perfektne upravený vzhľad, ktorého sa v skorých ranných hodinách občas dosahuje naozaj ťažko.

Keďže sa ráno stretávame s úplne rovnakým problémom, máme pre vás niekoľko tipov na bleskovo rýchle, jednoduché účesy, vďaka ktorým budete vyzerať nádherne a ešte stihnete prísť do práce načas!

My image 3

Vďaka tomuto účesu budete mať (nielen) svoje vlasy pod kontrolou celý deň. Zo spodku copu vyberte prameň vlasov a obtočte ho dookola tak, aby prekryl gumičku. Koniec prameňa potom uchyťte zospodu pinetkami, najlepšie vo farbe vašich vlasov. Celý účes nakoniec zľahka zalakujte. Cop si môžete vyčesať samozrejme aj vyššie, to záleží len na vás. Bola by škoda, tento účes nosiť len ku košeli a nohaviciam, keď si ho učešete k šatám, celkový dojem bude pôsobiť oveľa jemnejšie.

My image 1

Ak chcete naopak miesto rešpektu budiť dojem krehkej princeznej, nasledujúci účes je pre vás to pravé. Vlasy po stranách rozdeľte na dve časti, ktoré budú výsledne tvoriť dva copy vpletajúc sa do jedného. Každú časť deľte ďalej na tri pramene v hornej časti hlavy a jeden hlavný prameň z boku. Začnite pliesť vrkoč a postupne do neho vpletajte pramene z hornej časti hlavy. Dbajte na to, aby copy boli zhruba v rovnakej výške. Keď budete mať oba copy hotové, zapleťte ich do seba tak, aby vytvorili jeden. Tento účes sa obzvlášť hodí k šatám a sukniam, ktoré celkový dojem ženskosti podčiarknu.

My image 2

Zaspala ste, nestíhate ani raňajkovať, ale napriek tomu sa chcete o nejaký ten účes pokúsiť? Urobte si jednoducho cestičku na bok, nechajte časť vlasov vytvoriť pätku cez čelo a jednoduchým stočením konca prameňa účes ozvláštnite. Zafixujte pinetkami a utekajte!

Mohlo by vás zaujímať

 • BIBLOO VIP
  Užívajte si nakupovanie s exkluzívnymi výhodami.
 • Doprava zadarmo
  Pri nákupe nad 100 € je doprava zadarmo (mimo DHL express).
 • Až 60 dní na vrátenie
  Tovar môžete vrátiť do 60 dní bez udania dôvodu.
 • Rýchle doručenie
  Objednajte do 14:00 hodiny a tovar Vám doručíme nasledujúci pracovný deň prostredníctvom osobného odberu.
 • 02 / 2092 4000
  Sme vám k dispozícii
  v pracovné dni
  medzi 8:00 – 17:00 hod.
 • Overené zákazníkmi
  Teší nás, že sa k nám často vraciate, máme 97 % spokojných zákazníkov.
Hore