Kam v Prahe v decembri za módou a dizajnom?

30. 11. 2015

Vďaka Bibloo máte vianočné darčeky nakúpené a už zháňate len pár dizajnových vychytávok, ktorými nádielku vyšperkovať? Alebo sa proste len chcete pokochať módou, dizajnom a zísť sa s priateľmi nad hrnčekom niečoho horúceho? Poradíme vám, kde je to v decembri najlepšie.

My image 3

5. 12. - Bloges Xmas market - The Chemistry Gallery

Keď to dajú dohromady popredné české fashion, food a beauty blogerky alebo 4. ročník Bloges marketu. Nielen, že si tu môžete nakúpiť super oblečenie z ich šatníkov, ale tiež sa tu môžete nechať skrášliť v beauty kútiku a odniesť si domov vytlačenú fotku, pozrieť sa na módnu prehliadku, osviežiť sa drinkom a vypočuť si dobrú muziku. A samozrejme sa tu naživo stretnúť s vašou obľúbenou blogerkou. Vstupné stojí stovku, čo zahŕňa welcome drink, tombolu aj služby beauty kútiku.

My image 5

10. - 13. 12. - designSUPERMARKET 2015 - Kafkov dom

Už deviaty ročník medzinárodného predajného festivalu súčasného dizajnu sa odohrá v piatich poschodiach Kafkovho domu, kde sa predstaví výber osemdesiatich najlepších súčasných dizajnérov a projektov z ČR, ale napríklad aj Izraela, Slovinska, Slovenska a Maďarska. Ujsť by ste si tiež nemali nechať tvorbu troch holandských dizajnérov, ktorí návštevníkom vo svojich predajných inštaláciách predstavia (prevažne) pánsku módu. designSUPERMARKET 2015 ale nie je len o nákupoch. Ponúka tiež prednášky, výstavy, workshopy a večierky. Vstupné je 130 Kč.

My image 1

12. - 13. 12. a 20. 12. - Dizajn market zima - Piazzeta Národného divadla

Predajná výstava autorskej tvorby na Piazzete Národného divadla. Akcia bude trvať tri dni a predstaví sa na nej cez 300 tvorcov. Už tradične tu bude k dostatiu limitovaná kolekcia, ktorá bola rôznymi tvorcami pripravená špeciálne pre tento dizajn market, ale nájdete tu aj mnoho ďalších zaujímavých vecí. Bohatý totiž bude aj sprievodný program. Workshopy, koncerty, prehliadky a k tomu samozrejme skvelé jedlo a pitie. Vstup je zadarmo.

My image 4

18. a 19. 12. - Boutique Market - Pražská Tržnica, hala 13

Boutique Market, to je výberový trh zameraný pre tých, ktorí chcú nakúpiť exkluzívne a jedinečné darčeky. Pod jednou strechou tu nájdete tovar, ktorý možno označiť slovom "boutique", teda vysoko kvalitné produkty, od delikates až po dizajnové výrobky. Okrem možnosti nakúpiť vás poteší tiež ponuka zaujímavého občerstvenia a DJská hudobná produkcia. Vstup je zadarmo.

My image 2

19. - 20.12. - Vianočný LEMARKET - Galéria Mánes

LEMARKET, to je moderné trhovisko, kde sa návštevníci zoznámia s kvalitnými lokálnymi produktami, službami a projektmi a môžu sa stretnúť priamo s ich tvorcami. Bude tu 80 predajcov z oblasti módy, doplnkov, delikates, kozmetiky, kníh atď. LEMARKET budú sprevádzať koncerty, tanečné vystúpenia a DJs. Vstupné je 50 Kč.

Mohlo by vás zaujímať

 • BIBLOO VIP
  Užívajte si nakupovanie s exkluzívnymi výhodami.
 • Doprava zadarmo
  Pri nákupe nad 100 € je doprava zadarmo (mimo DHL express).
 • Až 60 dní na vrátenie
  Tovar môžete vrátiť do 60 dní bez udania dôvodu.
 • Rýchle doručenie
  Objednajte do 14:00 hodiny a tovar Vám doručíme nasledujúci pracovný deň prostredníctvom osobného odberu.
 • 02 / 2092 4000
  Sme vám k dispozícii
  v pracovné dni
  medzi 8:00 – 17:00 hod.
 • Overené zákazníkmi
  Teší nás, že sa k nám často vraciate, máme 97 % spokojných zákazníkov.
Hore